NLU TOGETHER FOREVER: Офлайн зустріч із викладачами та практиками!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > NLU TOGETHER FOREVER: Офлайн зустріч із викладачами та практиками!

Наші спікери – к.ю.н., доцент Павло Романюк та к.ю.н., доцент Антон Чиркін підготували одну з найактуальніших тем – “Вплив війни на загальнодержавні вибори в Україні”.

Захід відбудеться за підтримки Громадянської мережі “ОПОРА” та Центру виборчого права Університету

ЩО ВАС ОЧІКУЄ:

– Цікава дискусія про вплив війни на політичний процес в Україні
– Можливість обговорення важливих аспектів виборів в сучасних умовах
– Відповіді на ваші питання від експертів

ДАТА ТА ЧАС: 21 грудня о 18:00

МІСЦЕ:

Запрошуємо до обговорення викладачів, студентів та практиків!