Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Спорт та культура > Студентка Університету Олена Пруденко перемогла на Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування

23-24 жовтня 2021 року в Черкаській області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на супердовгих дистанціях, рогейн – 6 годин. В змаганнях взяли участь 82 команди (169 спортсменів) з усіх областей України. На церемонії відкриття прапор України, як чемпіонка Європи – 2021, піднімала студентка 2 курсу міжнародно-правового факультету Олена ПРУДЕНКО. Свій високий рівень Олена підтвердила й на цих змаганнях і стала чемпіонкою України за групою мікс-20.

Микола ГОЄНКО