Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Наші випускники > В Інституті підготовки юридичних кадрів для СБ України НЮУ імені Ярослава Мудрого вшанували пам’ять випускника майора Тимура ГЕТМАНСЬКОГО, який загинув у зоні проведення АТО (ООС)

Тимур ГЕТМАНСЬКИЙ народився 18 січня 1985 року в селі Степове Слов’яносербського району Луганської області. Тимур з дитинства мріяв стати співробітником спецслужби, тому 2002 року, після отримання середньої освіти, він вступив до Факультету підготовки слідчих кадрів для Служби безпеки України у складі Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого.

Однокурсники пам’ятають його як відповідального та старанного курсанта, чуйну і порядну людину, зразкового спортсмена та вірного друга. Він вирізнявся своєю працелюбністю, наполегливо оволодівав юридичними і спеціальними дисциплінами під час проходження військової служби.

Після закінчення інституту Тимур Вікторович розпочав кар’єру офіцера на оперативних посадах в Управлінні Служби безпеки України в Луганській області, а потім продовжив у Головному управлінні контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки.

Але все змінив 2014 рік, коли в Луганській області розпочалися бойові дії, представники незаконних збройних формувань захопили Тимура та його батька в полон, жорстоко катували і розстріляли. 25 жовтня 2014 року їх знайшли мертвими.

Дізнавшись про страшну трагедію, колишні однокурсники не залишили сім’ю Тимура в небезпеці, допомогли з переїздом у м. Харків з тимчасово окупованих територій та створили для них сприятливі побутові умови.

24 червня 2017 поку керівництво, однокурсники та родичі відкрили меморіальний стенд загиблому офіцеру СБ України Тимуру Гетманському.

Щороку, 25 жовтня, в інституті вшановують пам’ять випускника хвилиною мовчання і покладанням квітів до пам’ятного стенду, проводять зустрічі з близькими родичами Тимура Гетманського та вечори пам’яті героя, який загинув у зоні проведення антитерористичної операції.

У пам’яті колег і друзів Тимур Гетманський назавжди залишиться чесним і відповідальним співробітником, надійним товаришем.

Світлана ОСТАПЕНКО