Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Оголошення > Оголошено конкурс для студентів 4-5 курсів на отримання 50% знижки на участь у сертифікатній програмі “Податковий юрист”

Кафедра фінансового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого спільно з Тренінговим центром Асоціації випускників Університету оголошують КОНКУРС для студентів 4-5 КУРСІВ на отримання 50% ЗНИЖКИ на участь у сертифікатній програмі “Податковий юрист” за рахунок стейкхолдерів.

Сертифікатна програма «Податковий юрист» розрахована на надання знань та навичок щодо застосування податкового законодавства, забезпечення представництва прав та інтересів платників податків у взаємовідносинах з контролюючими органами, актуальної адміністративної та судової практики з питань податкового правозастосування.

Основні модульні блоки:

• Загальні положення про правову природу податку та податкову систему, де Ви дізнаєтеся про:
    • місце податкового права в системі права;
    • правову природу податку та збору. Податковий обов’язок;
    • суб’єктний склад податкових відносин.
  • Податкове адміністрування, де Ви дізнаєтеся про:
    • процедури пов’язані з виконанням податкового обов’язку;
    • отримання контролюючими органами податкової інформації та перевірки платників податків;
    • адміністративний порядок оскарження рішень контролюючих органів;
    • судовий порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності контролюючого органу;
    • судові провадження за зверненням податкових органів;
    • погашення податкового боргу. Забезпечення виконання податкового обов’язку;
    • відповідальність за порушення податкового законодавства;
    • міжнародне податкове право.
  • Правовий механізм окремих податків та зборів, де Ви дізнаєтеся про:
    • податок на прибуток підприємств;
    • ПДФО та військовий збір;
    • ПДВ;
    • акцизний податок;
    • екологічний податок;
    • рентна плата;
    • податок на майно;
    • єдиний податок;
    • збір за місця для паркування транспортних засобів;
    • туристичний збір.

Тренери викладачі кафедри фінансового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, а також судді, адвокати та сертифіковані аудитори.

Зокрема, Вашими тренерами будуть:

• Кучерявенко Микола Петрович – перший проректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, доктор юридичних наук. кандидат економічних наук, професор, академік Національної академії правових наук України, Заслужений діяч науки і техніки, Лауреат державної премії України, член науково-консультативної ради Верховного Суду, член науково-консультативної ради Конституційного Суду України.
  • Павлуненко Катерина Леонідівна – адвокат, керуючий партнер АДВОКАТСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ “ПАВЛУНЕНКО ТА ПАРТНЕРИ”, сертифікований аудитор, Співголова Секції податкового права Ради адвокатів Харківської області.
  • Білінський Дмитро Олександрович – доктор юридичних наук, професор, адвокат (куратор сертифікатної програми).
  • Смичок Євген Михайлович – радник Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економіки України, кандидат юридичних наук.

На учасників чекає 8 занять із використанням платформи відеоконференцій «ZOOM».

•   Загальна тривалість програми 16 академічних годин.
  • Вартість програми 3000 грн БЕЗ ЗНИЖКИ.
  • По завершенню курсу кожен учасник отримає сертифікат.

Для участі у конкурсі заповніть до 30 жовтня гугл-форму

Нехай пощастить!!!!!!