Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Нагороди > Вітаємо зразковий художній колектив Жіночий хор Університету «Con Brio» з Першою (Золотою) премією ХIV Міжнародного хорового фестивалю- конкурсу «A Ruginit Frunza din Vii»

У Республіці Молдова 20 – 23 жовтня відбувся 14-й Міжнародний хоровий музичний фестиваль-конкурс «A Ruginit Frunza din Vii» на різних локаціях Кишенева, та в онлайн форматі.

Жіночий хор Університету «Con Brio» (керівники Максим та Руслана Сидорови) взяли участь дистанційно та отримали Першу (Золоту) премію.

У фестивалі взяли участь 38 хорових колективів у кількості 1200 виконавців з Куби, Чехії, Іспанії, Латвії, України, Румунії та Молдова. За ними дивилися близько 3000 глядачів у прямому ефірі та 25 000 онлайн-глядачів.

“Міжнародний фестиваль хорової музики ” A Ruginit Frunza din Vii “відіграє важливу роль у просуванні іміджу Республіки Молдова та хорового мистецтва в країні на національному та міжнародному рівнях. Захід значною мірою сприяє збільшенню кількості хорових формувань та підвищенню професійного рівня хорових колективів Молдови.