Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Спорт та культура > Студент Університету Вячеслав Шудров – бронзовий призер чемпіонату світу з гирьового спорту

З 21 – 24 жовтня відбувся Чемпіонат світу серед дорослих та юніорів з гирьового спорту в місті Будапешт (Венгрія). У змаганнях брали участь 460 спортсменів із 32 країн. Вячеслав ШУДРОВ (1 курс магістратури Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України), посів 3 місце у ваговій категорії 63 кг з гирями 32 кг, зробивши 51 підйом по довгому циклу та виконавши норматив Майстра спорту міжнародного класу. Також посів 3 місце у командній естафеті.

Вітаємо Вячеслава та бажаємо подальших успіхів!