Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Спорт та культура > Студентка Університету Ірина Лаптєва отримала стипендію Харківського міського голови «Обдарованість»

Стипендія Харківського міського голови «Обдарованість» для дітей та молоді призначається з метою підтримки обдарованих дітей та молоді, створення умов для виховання інтелектуальної творчьої еліти міста. Вона спрямована на стимулювання дітей та молоді на досягнення високих результатів у навчанні, фізичній культурі та спорті, творчих здобутків у науково-просвітницькій діяльності, літературі та мистецтві.

Ірина ЛАПТЄВА, студентка ІV курсу факультету адвокатури, перемогла в номінації «Література та мистецтво» як лауреатка численних міжнародних та всеукраїнських конкурсів, фестивалів як сольний виконавець, так і у складі зразкового художнього колективу «Октет-шоу Sunrise» (керівник – Вероніка ХАРЧЕНКО).

Вітаємо Ірину та її наставницю із цим досягненням і бажаємо нових творчих успіхів!