Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Лекції, семінари, воркшопи > 8 липня 2021 р. Управлінням ООН з наркотиків і злочинності (UNODC) було проведено науково-практичний семінар за участю викладачів Університету

8 липня 2021 р. Управлінням ООН з наркотиків і злочинності (UNODC) було проведено науково-практичний семінар за темою «Гармонізація національного законодавства України з протоколом ООН проти незаконного виготовлення та обігу вогнепальної зброї, її складових частин і компонентів, а також боєприпасів до неї, який доповнює Конвенцію ООН проти транснаціональної організованої злочинності, та з Конвенцією ООН проти транснаціональної організованої злочинності».

У цьому заході прийняли участь  співробітники кафедри кримінології та КВП доцент В. Ф. Оболенцев, асистент О. В. Новіков, аспірант цієї кафедри Б. О. Войцеховський. Учасники семінару обговорили питання щодо незаконного обігу вогнепальної зброї в Україні, міжнародне співробітництво та нормативне регулювання заходів запобігання у цій сфері.