Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Наші випускники > В Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України НЮУ ім. Ярослава Мудрого відбулося вручення дипломів бакалаврів

12 липня 2021 року в Інституті проведено урочисті збори з нагоди вручення дипломів бакалаврів. На початку заходу керівництво Інституту привітало викладацький склад Інституту, а також гостей зі святом, а курсантів – із важливою подією у їх житті – здобуттям дипломів.  Курсанти Інституту з честю пройшли всі роки навчання й здобули довгоочікувані дипломи бакалавра. Цього року Інститут успішно підготував 64 курсанти першого «бакалаврського» рівня вищої освіти, серед яких 21 отримали дипломи з відзнакою.

Весь склад Інституту вітає бакалаврів, бажає їм подальших перемог й сподівається побачити восени вже магістрами Інституту. Після привітань відбулося вручення дипломів курсантам.