Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Без рубрики > Міжнародно-правовий факультет запрошує Вас отримати другу вищу освіту за спеціальністю 293 «Міжнародне право» за денною та заочною формами навчання

Якщо Ви студент 2,3,4 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, то задля вступу на 2й курс першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 293 «Міжнародне право» Вам необхідно в термін з 14 липня 2021 по 25 серпня 2021 (1 хвиля) надати до відбіркової комісії Міжнародно-правового факультету:

1. Копію документа, що посвідчує особу;

2. Копію реєстраційного номера облікової картки платника податків;

3. Копію військово-облікового документа (для чоловіків);

4. Копію сертифіката ЗНО та інформаційну картку;

5. Копію свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти та додатку до нього;

6. Копію залікової книжки, завіреної деканатом факультету, на якому Ви вже навчаєтесь, або виписка з навчальної карти студента;

7. Оригінал довідки з місця навчання про те, що Ви дійсно є студентом 2-го або вище курсів, та виконуєте начальний план в повному обсязі;

8. Чотири кольорові фотокартки 3х4.

Якщо Ви вже маєте диплом бакалавра/магістра/спеціаліста за будь-якою іншою неспорідненою спеціальністю, то задля вступу на 2й курс першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 293 “Міжнародне право” Вам необхідно в термін з 14 липня 2021 по 25 серпня 2021 (1 хвиля) надати до відбіркової комісії Міжнародно-правового факультету:

1. Копію документа, що посвідчує особу;

2. Копію реєстраційного номера облікової картки платника податків;

3. Копію військово-облікового документа (для чоловіків);

4. Копію документа про раніше здобутий рівень освіти (диплом бакалавра/магістра/спеціаліста та додаток до нього)

5. Чотири кольорові фотокартки 3х4.

Документи приймаюсь за наявності оригіналів.

Вступ відбувається на основі співбесіди з «Основ правознавства».

Навчання здійснюється тільки за контрактною формою.

За довідками звертайтесь: faculty7@nlu.edu.ua, тел. 0577021201, вул. Динамівська, 4, каб. 704, 705.