Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Навчання > Відбувся черговий вебінар в рамках освітнього проекту «Поліцейське розслідування»

На Факультеті слідчої та детективної діяльності відбувся черговий вебінар в рамках освітнього проекту «Поліцейське розслідування». Лекцію на тему: «Проведення слідчих дій за рішенням дізнавача» прочитав Начальник відділу дізнання Головного управління Національної поліції в Харківській області підполковник поліції ЗАХАРЧЕНКО Іван Олександрович.

Іван Олександрович розповів слухачам про підстави та особливості проведення слідчих дій за рішенням дізнавача та досвід застосування процесуальних норм. Поділився практичними напрацюваннями проведення процесуальних дій. Пан Захарченко наводив приклади з кейсів які найбільш розповсюджені в роботі дізнавача.

Наприкінці заходу Іван Олександрович запросив студентів до лав Національної поліції, зокрема на посади дізнавачів та слідчих. Слухачі отримали відповіді на питання в рамках обговорення лекції. Дякуємо пану Захарченко І.О. за лакцію та практичні рекомендації для майбутніх правників.