Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Наука > Публікації у збірнику «Проблеми законності» та електронному фаховому виданні «Теорія і практика правознавства»

За рішенням редакційних колегій збірника наукових праць «Проблеми законності» та електронного фахового видання «Теорія і практика правознавства» на період воєнного часу публікація наукових статей, що відповідають тематиці та завданням видань є безкоштовною!

Сайт збірника наукових праць «Проблеми законності»
Сайт електронного фахового видання «Теорія і практика правознавства»
Контакти: Україна, 61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 77, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, редакційно-видавничий відділ наукових видань, e-mail: red.tlaw@nlu.edu.ua