Відбувся вебінар на тему: “Заочне кримінальне провадження”

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Навчання > Відбувся вебінар на тему: “Заочне кримінальне провадження”

1 лютого 2023 року на Факультеті слідчої та детективної діяльності відбувся черговий вебінар. Лекцію на тему: “Заочне кримінальне провадження” прочитав член Комісії з питань правової реформи при Президентові України, член науково-консультативних рад Конституційного Суду України та Верховного Суду, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, адвокат Олександр ДРОЗДОВ, який також є викладачем кафедри кримінального процесу нашого Університету.

Доповідач проаналізував актуальну судову практику, окремо зосередивши увагу на практиці Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду щодо здійснення спеціальної процедури кримінального провадження (досудового розслідування та судового розгляду) за відсутності обвинуваченого (in absentia). Також професор Олександр ДРОЗДОВ досить детально висвітлив ключові рішення Європейського суду з прав людини щодо судового розгляду за відсутності обвинуваченого (in absentia).

По завершенні виступу доповідач відповів на запитання учасників заходу, серед яких були студенти, викладачі та практичні працівники.