Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Наші випускники > Випускники Університету увійшли до рейтингу «Вибір клієнта. ТОП-100 найкращих юристів України» 2021 року

Оприлюднено підсумки цьогорічного рейтингу «Вибір клієнта. ТОП-100 найкращих юристів України».

Серед тріумфаторів випускники Університету Сергій ГРИШКО, Олег ГРОМОВИЙ, Іван КАСИНЮК, Наталія КОЧЕРГІНА, Юлія АТАМАНОВА, Денис БУГАЙ, Олена ВОЛЯНСЬКА, Сергій ГРЕБЕНЮК, Володимир МІСЕЧКО, Амінат СУЛЕЙМАНОВА, Олексій СОШЕНКО, Юліан ХОРУНЖИЙ, Олександр ШЕМЯТКІН, Євгеній ШКРЕБЕЦЬ й Олена ОМЕЛЬЧЕНКО.

Пишаємося нашими випускниками, які подолали тернистий професійний шлях аби стати найкращими серед кращих та завоювати довіру клієнта. Бажаємо Вам і надалі невичерпної енергії та наснаги у вашій відповідальній справі!