Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Нагороди > Команда Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України Університету перемогла у всеукраїнському студентському батлі

Наукова бібліотека Університету виступила співорганізатором інтелектуального студентського турніру “Мова: моя, твоя, наша”, який проводився у рамках місяця цифрової грамотності з метою прищеплення студентству навичок читання за допомогою цифрових технологій, популяризації книги, підвищення іміджу бібліотеки як хабу цифрової освіти, осередку формування цифрової грамотності.

У турнірі брали участь 130 студентів із 18 закладів професійної та вищої освіти України. Команди представляли такі міста, як Вінниця, Дніпро, Слов’янськ, Мелітополь, Київ, Харків, Суми, Калуш, Олександрія, Мукачево та ін. Вітаємо команду курсантів 1 курсу Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ Університету, яка стала переможницею IV Всеукраїнського студентського батлу! Також дякуємо за участь студенткам міжнародно-правового факультету Уляні ГУРІНІЙКатерині МІЗІРЕНКО (IV місце), Катерині ОМЕЛЬЧЕНКО (V місце).

Ірина БОВА