Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Оголошення > Протягом місяця в Університеті проводяться безкоштовні серії онлайн-лекцій з міжнародного права від гостьових лекторів

1) Курс лекцій від лектора з Карлового Університету (Чехія, місто Прага) Домініка КРАЛІКА, курс триватиме з 01 листопада по 19 листопада, тривалість лекції – 1 год 30 хв (60 хвилин лекція, 30 хвилин на обговорення).

Тема курсу: «European Law in Context», де розглядаються наступні теми:

· Human Rights Protection in the EU and European citizenship

· The Four Freedoms in the EU and EU Business Law

· EU Competitive Law and Antitrust Law

· EU Family Law and Inheritance Law, EU Labour Law and Social Security Law

· EU Tax Law, EU Criminal Law

Зареєструватися на курс можна за посиланням

2) Лекції від лектора з Малайзії – професора міжнародного права Університету Технологій MARA Рахмата МОХАМАДА.

Тривалість курсу з 01 листопада по 12 листопада 2021 року.

Назва лекційного курсу «International law in the Post Covid-19 Pandemic», який складається з 4 лекцій (2 лекції на тиждень, тривалість лекції – 90 хвилин):

· Міжнародне право у поствестфальську еру

· Роль Ради Безпеки ООН у процесі підтримання миру та безпеки у 21 столітті

· Роль країн, що розвиваються, у формуванні прогресивного міжнародного права

· Договір про пандемію: аналіз чинних Міжнародних медичних правил 2005 року

Зареєструватися на курс можна за посиланням

3) Серія лекцій від лекторки з корпоративного права та корпоративного управління з кіпрського Університету Центрального Ланкаширу UCLan Ліди ПІТСІЛЛІДОУ.

Тривалість курсу з 17 листопада по 25 листопада 2021 року.

Тема лекційного курсу: «Company Law Series», який складається з 4 лекцій (2 лекції на тиждень, тривалість лекції – 90 хвилин):

· 17 листопада о 10:00 год – Бізнес структури у Великобританії

· 18 листопада о 15:00 год – Обов’язки директорів корпорацій у Великобританії

· 24 листопада о 10:00 год – Sevilleja v Marex Financial Ltd: принцип відображення витрат та кредиторів компаній у Великобританії (дослідницький семінар)

· 25 листопада о 15:00 год – Багатосторонні деривативні позови у Великобританії: Останні зміни (дослідницький семінар)

Зареєструватися на курс можна за посиланням

4) Відкрита лекція для студентів від лекторів з Литовського Університету Миколаса Ромеріса (місто Вільнюс, Литва) пані Ліри ЯКУЛЄВІЧІЄНЕ, пані Довілє САГАТЬЄНЕ та пані Інгріди ДАНЕЛЬЄНЕ, яка буде проходити онлайн 15 листопада 2021року о 12.00 год.

Тема лекції пані Довілє «Legal Research in New York: How to Become a Global Scholar», пані Інгріда представлятиме лекцію на тему «Individual Access to Constitutional Justice: Lithuanian and European Experience».

Зареєструватися на курс можна за посиланням

5) Серії лекцій за участі наших партнерів зі Стамбульського Університету «Меденієт».

Перша лекція з цивільного та корпоративного права пройде вже 19 листопада 2021 року о 09:00 год за участі доцента кафедри цивільного права № 1 Богдана КАРНАУХА та професорки Ферни ІПЕКЕЛЬ КАЯЛІ.

Тема лекції пана Богдана «Causation in Tort Law: Rock of Uncertainty», пані Ферна представлятиме лекцію на тему «Types of capital increase in Turkish corporations».

Зареєструватися можна за посиланням

Друга лекція з екологічного права розпочнеться 26 листопада 2021 року за участі кандидата юридичних наук Рінати КАЗАК та пана Фейзана ОЛЬГУНСОЙА.

Тема лікції пані Рінати «Concept of “Sustainable Development” and Environmental Protection: Case Study of Ukraine», пан Фейзан представлятиме лекцію на тему «Challenges of Invoking Environmental Rights before the Turkish Constitutional Court».

Зареєструватися можна за посиланням

НЕ ПРОҐАВТЕ СВІЙ ШАНС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЦИХ ЗАХОДАХ!