Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Лекції, семінари, воркшопи > У межах «місяця цифрової грамотності» в Університеті провели інформаційний воркшоп

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого долучився до масштабної інформаційної кампанії Міністерства цифрової трансформації України – «місяця цифрової грамотності» , щоб надихнути на набуття цифрових навичок та інформаційних знань.

Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України, наукова бібліотека, Центр права, етики та цифрової трансформації Університету провели спільний інформаційний воркшоп.

Модераторками заходу виступили головна наукова спеціалістка Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Ганна ГОНЧАРЕНКО та директорка наукової бібліотеки Надія ПАСМОР.

Під час воркшопу обговорили сутність понять « інформаційна безпека» , «кібербезпека» , законодавче регулювання інформаційної безпеки та рівень медіаграмотності українського суспільства. Особливе зацікавлення викликали питання щодо використання мережевих ресурсів про спростування фейків і програм, де можна перевірити свою цифрову грамотність.

Керівниця Центру права, етики та цифрових технологій Юлія РАЗМЄТАЄВА презентувала основні напрями діяльності Центру, digital проєкти, освітні курси, що ставлять за мету сприяти розвитку права, етики та цифрових технологій в Університеті.

Адаптація курсантів 3 курсу Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ у інформаційному середовищі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого проходила у форматі міні-студії з цифрової грамотності користувачів «#Cyfra_Library».

Коуч заходу Вікторія БРАГІНСЬКА презентувала можливості онлайн-платформи з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта» від Міністерства та Комітету цифрової трансформації України. Цікавим украпленням у захід стала презентація книжкової виставки «Інформаційна безпека now: що треба знати».