Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Оголошення > Запрошуємо студентів 3 курсу взяти участь у програмі академічної мобільності у Португалії

Оголошується набір студентів на навчання в осінньому семестрі 4 курсу за програмою академічної мобільності з Лісабонським Університетом (Португалія).

Вимоги до кандидатів:

• бути студентом 3 курсу (на момент подачі документів);
  • мати середній академічний бал не нижче ніж 85;
  • володіти англійською мовою не нижче за рівень В2-С1 (cертифікат не обов’язковий, але буде перевагою);
  • мати чинний закордонний паспорт.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати документи відповідно до встановленого дедлайну та заповнити онлайн форму:

📌мотиваційний лист англійською мовою (до 2 стр.);

📌довідка з деканату про результати навчання;

📌копія закордонного паспорту;

📌відповідний сертифікат, що підтверджує рівень знання англійської мови (за наявності);

📌перелік наукових публікацій (за наявності);

📌перелік наявних сертифікатів за результатами проходження освітніх програм (за наявності).

Навчання безкоштовне! Студент оплачує лише переліт, проживання та інші власні витрати.

Документи надсилаються до 28 лютого 2022 року (включно) за лінком

Конкурс із зареєстрованими кандидатами буде проведено 01 березня 2022 року із використанням платформи ZOOM (посилання буде надіслано після проходження реєстрації за Гугл формою).

Нещодавно один із наших студентів факультету юстиції, Данило ШУДРІКОВ, завершив своє навчання в рамках програми міжнародної академічної мобільності в Лісабонському Університеті та поділився своїми враженнями:

«Привіт, мене звати Данило. Я студент факультету юстиції і зараз знаходжусь в Лісабоні, в Faculdade de  Direito da Universidade de Lisboa. Я радий, що скористався можливістю потрапити в Португалію, бо завдяки програмі Erasmus+ зміг повністю познайомитись із культурою цієї незабутньої країни і завести багато нових знайомств із людьми з усієї земної кулі.

Навчання починається в кінці вересня і тому я впевнений, що часу пристосуватись до нових умов в невідомій країні буде достатньо для кожного студента! Неабиякою перевагою можу виділити можливість обирати ті навчальні дисципліни, які пропонуються в програмі, починаючи від римського права, яке читається для першокурсників і закінчуючи правом ООН, яке є дисципліною для магістрів. Викладачі достатньо приємні і легко йдуть на контакт, у них можна легко спитати те, що цікавить як через електронну пошту, яку вони надають на першому занятті, так і особисто після пари.

Також, Erasmus+ дає можливість легше подорожувати в межах країни – щомісяця пропонуються мандрівки в Порту, Коїмбру, Назаре, Фару. Всі ці місця по-своєму різні і дають змогу дізнатись про Португалію набагато більше, ніж відомо звичайному мандрівнику.

Підсумовуючи, можу сказати, що я аж ніяк не жалкую про вибір поїхати в Португалію на перший семестр четвертого курсу. Тобі надається можливість вчитись, знайомитись, подорожувати в абсолютно іншому середовищі з теплим і м’яким кліматом. Саме тому я раджу скористатись можливістю поїхати по програмі обміну і відчути на власному досвіді ту неперевершену атмосферу, яку я описав.»

Посилання на Instagram Данила

У разі виникнення питань звертайтеся до відділу міжнародних освітніх програм та академічної мобільності: вулиця Пушкінська, 77 (Центральний корпус), кабінет 91, за телефоном (057) 704 89 65  або пишіть на пошту erasmus@nlu.edu.ua.

Більше новин та оновлень дивіться в офіційних аккаунтах в Instagram: @nlu_official та @nlu_international