uken0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Оголошення > Запрошуємо на онлайн-лекцію професорки Університету Центрального Ланкаширу (UCLan Cyprus) Стефані Лаулє Шелоу

Шановні студенти, аспіранти та викладачі Університету!

Запрошуємо всіх 24 січня о 15:00 год відвідати лекцію від професорки Університету Центрального Ланкаширу (UCLan Cyprus) Стефані Лаулє Шелоу на тему “Digital Life’ in times of crisis: the tale of the Rule of Law in the European digital public legal order”.

Пані Стефані є професоркою з європейського права та наразі займає посаду декану Школи права Університету Центрального Ланкаширу (UCLan Cyprus) та керівниці кафедри досліджень й інновацій. Більше інформації про лекторку ви зможете знайти тут.

Формат лекції – онлайн.

Мова проведення лекції – англійська.

Для участі у лекції реєструйтеся за цим посиланням:

Реєстрація триває до 23 січня (включно).

Більше новин та оновлень на офіційних аккаунтах в Instagram: @nlu_official та @nlu_international

У разі виникнення запитань, звертайтеся до відділу міжнародних освітніх програм та академічної мобільності за телефоном (057) 704 89 65 або пишіть на пошту erasmus@nlu.edu.ua.

Адреса відділу міжнародних освітніх програм та академічної мобільності: місто Харків, вулиця Пушкінська, 77 (центральний корпус НЮУ), кабінет 91.