Вручено сертифікати слухачам сертифікатної програми «Податковий юрист»

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Навчання > Вручено сертифікати слухачам сертифікатної програми «Податковий юрист»

Слухачі Сертифікатної програми «Податковий юрист» отримали знання та навички застосування податкового законодавства, забезпечення представництва прав та інтересів платників податків у взаємовідносинах з контролюючими органами, познайомилися з актуальною адміністративною та судовою практикою з питань податкового правозастосування.

Тренерами програми виступили викладачі кафедри фінансового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, а також судді, адвокати та сертифіковані аудитори.

Більш детально про сертифікатну програму «Податковий юрист» можна дізнатися за посиланням або за електронною адресою: training.centre@nlu.edu.ua.