Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Оголошення > Освітній профіль (майнор) другого (магістерського) рівня «Захист трудових і соціальних прав» і факультет адвокатури Університету запрошують на навчання!

Кафедра трудового права Університету пропонує вступникам до магістратури можливість навчатися на факультеті адвокатури на єдиному в Україні освітньому профілі (майнорі) «Захист трудових і соціальних прав».

Сфера трудових відносин чи не єдина, де чинне законодавство допускає в юридичну професію майже зі студентської лави. Скористуйтеся цією можливістю, адже за даними Верховного Суду трудові спори системно займають 3-тє місце за кількістю розглянутих справ Касаційним цивільним судом, поступаючись лише спорам із договірних відносин та про відшкодування шкоди.

Навчаючись за профілєм «Захист трудових і соціальних прав», ви зможете обирати найбільш привабливі для вас навчальні дисципліни:

– Локальне регулювання відносин у сфері праці

– Право соціального забезпечення

– Вирішення трудових спорів

– Міжнародне трудове право

– Правові способи захисту трудових і соціальних прав

– Трудове право Європейського Союзу

– Юридична відповідальність у трудовому праві

– Реалізація і захист трудових прав роботодавця в юридичному бізнесі

– Інформаційна безпека і комплаєнс у трудових відносинах

– Правові засади кадрового менеджменту

– Договори у сфері праці та соціального забезпечення

– Нагляд і контроль за додержанням трудового законодавства

– Соціальні та трудові спори: практика Верховного Суду

– Соціальне страхування

Вже завтра ці навчальні дисципліни допоможуть вам бути корисним та повноцінно працювати на посадах юрисконсульта підприємства, помічника адвоката і головне – самостійно представляти в суді клієнтів під час розгляду спорів, що виникають з трудових відносин.

Скоротіть свій шлях в професію та почніть працювати юристом вже завтра: без вимог до стажу роботи, без кваліфікаційних іспитів та стажувань!

Опанувати знання вам допоможуть провідні викладачі кафедри, переважна більшість з яких є практикуючими адвокатами, що мають колосальний досвід практичної роботи за юридичним фахом, а їх нульова толерантність до корупції дозволить отримувати справедливу оцінку своєї праці.

Вступивши на освітній профіль «Захист трудових і соціальних прав», ви не лише отримаєте повну юридичну освіту, але й здобудете ґрунтовні знання, які допоможуть вам стати справжнім фахівцем та не загубитися в юридичному світі.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами:

кафедра трудового права: +380 (57) 7049215

Данило Кравцов: +380 (67) 5769060