Оголошено набір на сертифікатну програму «Податковий юрист»

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Оголошення > Оголошено набір на сертифікатну програму «Податковий юрист»

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого спільно з Тренінговим центром Асоціації випускників Університету оголошують набір слухачів на сертифікатну програму «Податковий юрист».

Сертифікатна програма «Податковий юрист» розрахована на надання знань та навичок щодо застосування податкового законодавства, забезпечення представництва прав та інтересів платників податків у взаємовідносинах з контролюючими органами, актуальної адміністративної та судової практики з питань податкового правозастосування.

Основні модульні блоки:

• Загальні положення про правову природу податку та податкову систему, де Ви дізнаєтеся про:
    • місце податкового права в системі права;
    • правову природу податку та збору. Податковий обов’язок;
    • суб’єктний склад податкових відносин.
  • Податкове адміністрування, де Ви дізнаєтеся про:
    • процедури пов’язані з виконанням податкового обов’язку;
    • отримання контролюючими органами податкової інформації та перевірки платників податків;
    • адміністративний порядок оскарження рішень контролюючих органів;
    • судовий порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності контролюючого органу;
    • судові провадження за зверненням податкових органів;
    • погашення податкового боргу. Забезпечення виконання податкового обов’язку;
    • відповідальність за порушення податкового законодавства;
    • міжнародне податкове право.
  • Правовий механізм окремих податків та зборів, де Ви дізнаєтеся про:
    • податок на прибуток підприємств;
    • ПДФО та військовий збір;
    • ПДВ;
    • акцизний податок;
    • екологічний податок;
    • рентна плата;
    • податок на майно;
    • єдиний податок;
    • збір за місця для паркування транспортних засобів;
    • туристичний збір.

Тренери викладачі кафедри фінансового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, а також судді, адвокати та сертифіковані аудитори.

Зокрема Вашими тренерами будуть:

• Кучерявенко Микола Петрович – перший проректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, доктор юридичних наук. кандидат економічних наук, професор, академік Національної академії правових наук України, Заслужений діяч науки і техніки, Лауреат державної премії України, член науково-консультативної ради Верховного Суду, член науково-консультативної ради Конституційного Суду України.
  • Павлуненко Катерина Леонідівна – адвокат, керуючий партнер АДВОКАТСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ “ПАВЛУНЕНКО ТА ПАРТНЕРИ”, сертифікований аудитор, Співголова Секції податкового права Ради адвокатів Харківської області.
  • Білінський Дмитро Олександрович – доктор юридичних наук, професор, адвокат (куратор сертифікатної програми).
  • Смичок Євген Михайлович – радник Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економіки України, кандидат юридичних наук.

На учасників чекає 8 занять із використанням платформи відеоконференцій «ZOOM».

•   Загальна тривалість програми 16 академічних годин.
  •   Вартість програми 3000 грн.
  • По завершенню курсу кожен учасник отримає сертифікат.

Для проходження сертифікаційної програми заповніть до 10 жовтня 2021 гугл форму: https://forms.gle/xAV6dbRvbxCPzENs9

За тиждень до початку ми відправимо реквізити для сплати навчання, після сплати Ви отримаєте посилання на зум-конференцію.
Для отримання більш детальної інформації звертайтесь: за телефоном
095-823-31-83 Білінський Дмитро Олександрович
050-653-77-51 Брояков Сергій Вікторович