Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Оголошення > Інститут економік Японської організації зовнішньої торгівлі (IDE-JETRO) надає підтримку дослідникам, які постраждали від російської агресії проти України

Інститут економік Японської організації зовнішньої торгівлі (IDE-JETRO)- це аналітичний центр при Міністерстві економіки, торгівлі та промисловості Японії, діяльність якого спрямована на надання науково обґрунтованих знань у галузі дослідження територій, розвитку та сприяння академічному співробітництву на глобальному рівні.

У відповідь на гуманітарну кризу в Україні IDE-JETRO вирішив підтримати дослідників, які постраждали від агресії росії проти України. IDE-JETRO пропонує трирічну термінову дослідницьку позицію для тих, хто займається науковими дослідженнями, пов’язаними з економікою, політикою та соціальними науками в країнах, що розвиваються, і країнах з економікою, що формується.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, перейдіть за посиланням.

Заявки вітаються від широкого кола дослідників, які мають ступінь PhD у галузі соціальних та гуманітарних наук, таких як економіка, політологія, право, міжнародні відносини, дослідження в галузі розвитку, географія, економічна, політична чи соціальна історія тощо.

Якщо у вас виникнуть питання, будь ласка, звертайтеся за адресою у посиланні.