Держаудитслужба запрошує на роботу, стажування та практику

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Оголошення > Держаудитслужба запрошує на роботу, стажування та практику

Держаудитслужба запрошує випускників, зокрема з освітою економічного спрямування, взяти участь  у конкурсах в апараті Держаудитслужби та її міжрегіональних територіальних органах, які оголошуються на постійній основі. Актуальна інформація щодо вакантних посад, на які оголошено конкурс, розміщується на Урядовому вебпорталі https://career.gov.ua.

Водночас для набуття студентами практичного досвіду Держаудитслужба запрошує молодь пройти стажування у структурних підрозділах апарату Держаудитслужби відповіднодо Порядку стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, у Держаудитслужбі, затвердженого наказом Держаудитслужби від  18  вересня  2018  року No  205, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України   08  жовтня   2018  року за No 1136/32588,  під час якого особи зможуть ознайомитися з діяльністю, основними завданнями та функціями органів державного фінансового контролю.

Запрошуємо студентів НЮУ пройти практику на базі органів державного фінансового контролю відповідно до укладених договорів щодо виробничої та переддипломної  практики  за  відповідними спеціальностями.

У разі питань звертатися до відділу розвитку персоналу Департаменту роботи з персоналом та організаційного розвитку Держаудитслжби телефоном (044) 462 51 54 або email: 000900@dasu.gov.ua