Студентам Університету призначено стипендії різного рівня

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Навчання > Студентам Університету призначено стипендії різного рівня
Студентам Університету призначено стипендії різного рівня

Харківський міський голова Ігор ТЕРЕХОВ нагородив стипендіатів Президента України, серед яких і студент першого курсу факультету адвокатури Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Леонід ДУДКО, який посів перше місце у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України в секції «Кримськотатарська гуманітаристика».

Джерело: прес-служба Харківської міської ради

Також нещодавно повідомлялося, що студенти Університету отримали стипендії Харківського міського голови «Обдарованість». Стипендіатами стали Марія КОЧОЛОДЗЯН (4 курс факультету адвокатури), Всеволод МАРЦЕНЮК (3 курс факультету юстиції) та Роман ТРУШ (4 курс факультету слідчої та детективної діяльності), а також Ірина ЛАПТЄВА (4 курс факультету адвокатури).