Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Збори > Конференція трудового колективу нового скликання затвердила колективний договір на 2021-2025 роки

11 червня відбулося перше засідання нового складу конференції трудового колективу Університету.

Захід відкрив голова організаційного комітету з проведення виборів делегатів до конференції трудового колективу ректор Анатолій Гетьман, який повідомив, що з 200 обраних делегатів зареєстровано 156 (понад дві третини),  цієї кількості достатньо для визнання зібрання правосильним ухвалювати рішення з питань порядку денного.

Було обрано президію конференції трудового колективу: головою президії – завідувача кафедри трудового права Олега Ярошенка, заступником голови – директора Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України Володимира Мариніва, секретарем – начальника відділу кадрів Вікторію Кононенко.

Про виконання умов Колективного договору між ректором і профспілковим комітетом первинної профспілкової організації Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого на 2016–2020 роки доповіла голова профкому Валентина Білик. У звіті йшлося про роботу з соціального захисту співробітників, заходи з охорони праці, оздоровлення та відпочинку, підтримки духовного та фізичного розвитку членів колективу. Валентина Григорівна представила проєкт колективного договору на 2021–2025 роки, після чого його було одноголосно затверджено. Також на порядку денному конференції були  внесення змін до Статуту  Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого й правил внутрішнього розпорядку відповідно до вимог чинного законодавства та вибори 51 члена вченої ради Університету.

Маріанна Іваніна