Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Наука > Курсанти Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ Університету стали переможцями XV Регіонального наукового конкурсу молодих вчених «Гендерна політика очима української молоді»

Організатором щорічного Конкурсу став Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, а базовим закладом вищої освіти для проведення став Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова. Захід викликав великий інтерес у молоді. На конкурс, який відбувся в онлайн-форматі, було подано 43 наукові роботи з 17 закладів вищої освіти та фахової передвищої освіти. На конкурс були представлені змістовні наукові дослідження, присвячені проблемам гендеру в різних сферах життєдіяльності суспільства.

I місце у XV Регіональному науковому конкурсі молодих вчених «Гендерна політика очима української молоді» у номінації: здобувачі/здобувачки другого (магістерського) та першого (бакалаврського) рівнів вищої освіти здобули курсантки 3 курсу Інституту Юлія Бугай та Ірина Білоус. Під науковим керівництвом головного наукового співробітника доц. Ганни Гончаренко курсантки провели змістовне наукове дослідження з теми: «Забезпечення гендерної рівності у Службі безпеки України: правові засади та міжнародний досвід».

Світлана Остапенко