Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Здобувачі Факультету прокуратури відвідали Верховний Суд та ознайомилися з його діяльністю

В межах соціально-виховної роботи здобувачі факультету прокуратури разом із заступницею декана факультету відвідали Верховний Суд та взяли участь у зустрічі зі суддею Касаційного кримінального суду, випускницею нашого Університету Світланою Яковлєвою.

Під час цього заходу студенти дізналися історію архітектурної пам’ятки представницької будівлі ВС – Кловського палацу та відвідали сучасні зали судових засідань! Найбільше враження на студентів справили зала Пленуму та зала судових засідань, в якій розглядає свої справи Велика Палата Верховного Суду!
Під час зустрічі зі суддею-спікером здобувачі мали можливість обговорити питання важливості професії судді та вимоги до неї! Також наші студенти дізналися багато цікавого  та корисного про розгляд Верховним Судом воєнних та військових злочинів, застосування у практиці ВС аналогії права та особливості здійснення кримінального провадження в умовах воєнного стану!

Здобувачі та адміністрація факультету прокуратури щиро дякує керівництву Університету та Верховного Суду за надані можливості🤝 Ваша підтримка та досвід надзвичайно важливі та необхідні у зростанні та формуванні нової епохи юристів України!
Дякуємо нашим Збройним Силам за можливість навчатися та навчати! Все буде Україна💙💛