Запис Дня відкритих дверей на Факультеті слідчої та детективної діяльності

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Запис Дня відкритих дверей на Факультеті слідчої та детективної діяльності

Запрошуємо переглянути запис Дня відкритих дверей на Факультеті слідчої та детективної діяльності Університету

Особливості навчання і переваги факультету:

Практична спрямованість освітнього процесу, залучення до занять досвідчених слідчих, детективів, експертів, гостьових лекторів із числа суддів і видатних науковців.

Тісна співпраця з ДБР, НАБУ, Національною поліцією, судами різної юрисдикції, експертними установами (проведення тренінгів, вебінарів, зустрічей, науково-практичних конференцій).

Проходження практики на базі ДБР, НАБУ, НАЗК, АРМА, а також в судах, прокуратурі, адвокатурі.

Змістовне і насичене культурними, спортивними і розважальними заходами та подіями студентське життя.

Зручне розташування студмістечка, що поєднує гуртожиток, навчальний корпус, спортивний комплекс, їдальню.

Організація протягом навчального року навчально-ознайомчих візитів до слідчих і оперативних підрозділів ДБР, НАБУ, Бюро судово-медичної експертизи, Науково-дослідних експертно-криміналістичних центрів МВС, установ виконання покарань, а також Конституційного суду України, Верховного суду України та ін.

Сторінки в соціальних мережах Факультету слідчої та детективної діяльності Університету

Сторінка на сайті
Інстаграм
Тікток