Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Відгуки студентів за результатами проходження програми міжнародної академічної мобільності

Валерія Єлагіна – студентка 4 курсу факультету приватного права та підприємництва

«Всім привіт, мене звати Валерія Єлагіна, я є студенткою 4 курсу нашого університету. В тому півріччі мені випала прекрасна можливість поїхати навчатись до Міланського університету за програмою академічної мобільності. Дякую за цю неймовірну нагоду нашому і Міланському університетам.

Життя в Італії і навчання в італійському університеті – це дуже класний досвід, завдяки якому я дізналась багато нового, отримала багато нових знань, познайомилась з цікавими людьми, розширила свій кругозір.

Університет, в якому я навчалась, є найбільшим державним університетом в Мілані, якому в тому році виповнилось 100 років. Професори – майстри своєї справи та надзвичайно приємні люди. Кожен професор має свій особистий і цікавий підхід до викладання свого предмету. Вони готові допомагати тобі та пояснювати абсолютно все, що тобі незрозуміло. Також ми мали нагоду бути присутніми на конференціях, що були присвячені сторіччю звіту про подвійне оподаткування. Це було неймовірно цікаво, адже професори, що вели дані конференції були з різних країн, таких як США, Бразилія, Нідерланди, тощо.

Сама Італія – неймовірно гарна країна! Я дякую за можливість подорожувати і відкривати нові світи нашому і Міланському університетам, адже за час навчання я багато подорожувала Італією, яка мене вразила своєю красою, що створена любовʼю, архітектурою, що зроблена майстрами своєї справи. Італія – це країна вічного сонця, і це правда!

Навчання за програмою академічної мобільності – це надзвичайна нагода, новий досвід та ковток свіжого повітря, особливо в наш неспокійний та складний час.»

Вікторія Романова – студентка 4 курсу факультету прокуратури

«Я Вікторія Романова, студентка 4 курсу 17 групи факультету прокуратури. Осінній семестр я провела, навчаючись у Міланському університету і скажу, що це було незабутньо:)

Надзвичайно цікаві викладачі, атмосфера живого навчання, іспити – все це було неймовірно.

Це дуже крутий досвід, адже завдяки цьому я познайомилась з студентами з багатьох країн: Бразилії, Франції, Польщі тощо.

Маючи вільний час, я подорожувала Італією і це також неймовірно, поринути у культуру іншої країни, зануритися з головою в атмосферу поєднання “dolce vita” та “hard working”.

Я дуже вдячна своєму рідному університету та Міланському університету за можливість навчатися за програмою академічної мобільності та безумовно хотілось би спробувати ще:))»

Аліна Перкова – студентка 4 курсу факультету адвокатури

«Цієї осені я навчалася семестр в Міланському університеті в Італії. Це була моя мрія, яка здійснилася завдяки можливостям, наданими нам багаторічними звʼязками нашого університету.

Це був неймовірний досвід спілкування з італійськими викладачами, розуміння зовсім іншого підходу до навчання, складання іспитів та викладання в цілому, розбір класних кейсів на лекціях (особливо запамʼяталися предмети «Теорія і практика міжнародного податкового права» та «Міжнародне та Європейське порівняльне екологічне право»). І, звичайно, значно поліпшився рівень англійської, бо ти використовуєш її не тільки в аудиторії, але й під час спілкування з однокурсниками з різних країн (у нас на курсі було дуже багато іноземців) і навіть зʼявився початковий рівень італійської.

Я щиро раджу взяти участь в програмі академічної мобільності всім тим, хто хоче отримати безцінний досвід навчання закордоном та поповнити цим своє резюме, подорожувати по країні та Європі на вихідних та познайомитися з цікавими людьми!»

З питань програми академічної мобільності звертатися до відділу міжнародних освітніх програм та академічної мобільності за адресою erasmus@nlu.edu.ua