Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Запрошуємо на День відкритих дверей на Факультеті прокуратури Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

День відкритих дверей відбудеться 16.02.2024 о 15:00

Реєстрація на онлайн зустріч

📌Давай дізнаємось про найбільші переваги:

✅ Ти навчатимешся в найбільшому структурному підрозділі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

✅ Тебе здивує настільки зручне розташування студмістечка з пішою доступністю між корпусами та гуртожитками.

✅ Насамперед ти матимеш гарні умови для здобування якісної освіти: 56 аудиторій, 7 лекційних залів, актова зала, конференц-зала, бібліотека, читальна зона а також зала для проведення імітацій судових засідань (такого ти ще не бачив!).

✅ В тебе будуть комфортні умови проживання: до інфраструктури факультету входить три затишні студентські гуртожитки, їдальня, бібліотека, спортивний комплекс із басейном, великий стадіон зі спортивним обладнанням та сучасне футбольне поле зі штучним покриттям.

✅ Переважна більшість випускників успішно працює на різних посадах в органах прокуратури України, у тому числі найвищого державного рівня, та Офісі Генерального прокурора.

✅ Ти будеш вивчати спеціальні дисципліни з основ прокурорської діяльності, такі як:

• Служба в органах прокуратури;

• Організація органів кримінальної юстиції;

• Судова медицина та психіатрія;

• Прокурор у кримінальному провадженні.

✅ Високий рівень системної фахової підготовки, який забезпечує Факультет, дозволить тобі працювати не тільки в органах кримінальної юстиції, а й застосовувати отримані знання в інших сферах юриспруденції.

Сторінка факультету на сайті Університету

📨Електронна пошта ipku@nlu.edu.ua

роб. (057) 7577415,

моб. 0994483169,