Назавжди у нашій пам’яті випускниця Університету Ольга Путятіна та її родина

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Назавжди у нашій пам’яті випускниця Університету Ольга Путятіна та її родина

На жаль, люта війна не щадить нікого, вона безжальна. Не дивиться ні на регалії, ні на положення, ні на вік – це стихія, стихійне лихо. Вона прийшла у кожен український дім.

Наша університетська родина знов у жалобі. 9 лютого 2024 року разом із родиною загинула випускниця Університету прокурор Вовчанського відділу Чугуївської окружної прокуратури Ольга Путятіна.

Ольга народилася 1989 року. До моменту закінчення школи дівчина вже не сумнівалася в тому, що повинна пов’язати своє життя з юриспруденцією. Тому, слідуючи за своєю мрією, стала студенткою вечірнього факультету Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. За словами одногрупників, Ольга була товариською, відповідальною, серед студентів вирізнялася старанністю та допитливістю. Ставила за ціль отримати юридичну освіту та працювати за фахом.

Із червня 2012 року Ольга Путятіна працювала в органах прокуратури Харківської області. Із 2016-го перебувала у декретній відпустці. У неї було троє малолітніх дітей.

Пізно ввечері 9 лютого 2024 року російські війська атакували Харків ударними безпілотниками, влучивши по нафтобазі в Немишлянському районі. Внаслідок удару розлилося пальне та спалахнула пожежа – вогонь поширився на приватну забудову на вул. Котельній. Згоріло 15 будинків, загинули семеро людей, серед них родина прокурорки Ольги Путятіної – вона сама, її чоловік і троє синів – семирічний Олексій, Михайло, якому скоро мало б виповнитися чотири роки, та 10-місячний Павло. Родина Путятіних опинилася у вогняній пастці всередині свого ж будинку. Вони не змогли вибратися із палаючої  домівки, згоріли живцем.

12 лютого 2024 року на кладовищі №18 у Харкові попрощалися із родиною Путятіних. На прощання прийшли родичі загиблих, знайомі, друзі, однокласники, сусіди та колеги Ольги з прокуратури.

Немає слів, які б полегшили біль рідних. Є лише людське співчуття та розуміння цієї великої втрати. Колектив Університету висловлює щирі співчуття рідним та близьким. Розділяємо біль та схиляємо голови в глибокій скорботі.

Ми будемо пам’ятати!

Не забудемо!