Запрошуємо доєднатися до засідання Харківського юридичного товариства

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Запрошуємо доєднатися до засідання Харківського юридичного товариства

Тема: «Як зберегти демократію у постконфліктному суспільстві?»

Доповідачка: Ешлі Макілвейн Моран (Ashley Moran) є заступником директора Центру міжнародної безпеки і права ім. Роберта С. Штрауса (CША), очолює дослідницьку групу Центру з питань демократичного врядування, програму дослідження державної нестабільності та Близькосхідну ініціативу, є науковим співробітником з питань безпеки Проєкту національної безпеки ім. Трумена.

Для кого: викладачів, науковців, студентів

Коли: 25 січня 2024 року, початок о 18:00 за київським часом

Формат: онлайн

Мова заходу: англійська

Для участі обов’язкова попередня реєстрація

P.S. Детальніше про доповідачку!

Вона також керує програмою Центру з питань зміни клімату та політичної стабільності в Африці, що фінансується Міністерством оборони США, і є основним дослідником нової програми Центру з питань комплексних надзвичайних ситуацій та політичної стабільності в Азії, що фінансується Міністерством оборони США. Раніше працювала парламентським радником у Республіці Грузія в Національному демократичному інституті міжнародних відносин (NDI), керувала програмами демократичних реформ та тренінгами в Іраку та Азербайджані для NDI, а також розробляла програми з верховенства права в Киргизстані для Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ). Її попередня політична робота включає різні законодавчі та політичні посади в Сполучених Штатах.

Наукові інтереси стосуються порівняльного конституційного права, перетину конституційного порядку та конфліктів, державної нестабільності, демократичних правових та інституційних реформ. Поточні проєкти оцінюють роль конституційних судів у забезпеченні стабільності в нових демократіях, зокрема в Іраку, ефективність іноземної допомоги у просуванні демократії та належного врядування, а також фактори, що сприяють державній нестабільності.