NLU together forever: Офлайн зустріч з викладачами та практиками

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > NLU together forever: Офлайн зустріч з викладачами та практиками

У новому році ми знову разом з вами! Продовжуємо добру традицію офлайн-зустрічей викладачів із нашими студентами. Запрошуємо здобувачів освіти НЮУ імені Ярослава Мудрого до участі у навчальних заходах.

ДАТА, ЧАС ТА МІСЦЕ: 25-28 січня 2024 року у Чернівцях відбудеться офлайн зустріч з доцентом кафедри криміналістики НЮУ імені Ярослава Мудрого, кандидатом медичних наук, лікарем судово-медичним експертом вищої кваліфікаційної категорії Владиславом Бондаренком з дисципліни «Судова медицина та судова психіатрія» (15 годин) за темами: «Судово-медична експертиза живих осіб», «Судово-психіатрична експертиза», «Слідчий експеримент в судово-медичній практиці», «Судово-медична експертиза трупа», «3D моделювання знарядь та ушкоджень тіла людини в судовій медицині».

ПЛАН ЗУСТРІЧІ: 25 січня о 15:00 – організаційна зустріч учасників з Владиславом Бондаренком у Чернівцях. Буде сформульовано коло питань та побажань від здобувачів для їх розгляду та узгоджений погодинний план проведення щоденних заходів. 26 січня з 10:00 до 17:00 – будуть розглянуті теми, присвячені судово-медичній та судово-психіатричній експертизі живих осіб. 27 січня з 9:00 до 17:00 – відбудеться демонстрація судово-медичного розтину трупа, розгляд судово-медичних препаратів та висвітлені можливості 3D-моделювання знарядь та ушкоджень тіла людини в судово-медичній практиці. 28 січня – плануються 3 оглядові екскурсії по місту Чернівці, у тому числі ексклюзивна екскурсія «Підземні Чернівці», після чого відбудеться підведення підсумків навчальних заходів.

УВАГА! Для участі у розтині трупа учасникам треба мати при собі: медичний халат, шапочку, маску і гумові рукавички. На жаль, кількість учасників буде обмежена! Додаткова інформація буде надана всім учасникам після реєстрації за посиланням

Чекаємо всіх із гарним настроєм!