Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Як пройшла загальноміська акція для старшокласників в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого

25 березня Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого гостинно відчинив свої двері перед школярами Харкова, які зараз  визначаються з вибором майбутньої професії. Організація екскурсій та зустрічей була проведена ретельно та відповідально з метою забезпечення максимального комфорту, безпеки всіх учасників та інформаційної насиченості.

За сприяння та підтримки директора Департаменту освіти Харківської міської ради О.І.Деменко до Університету завітали понад 500 старшокласників з усіх районів міста. Вони відвідали університетський Музей криміналістики, Криміналістичний полігон, Музей історії Університету, офіс студента факультету адвокатури та бібліотеку. Під час огляду кожної локації проводилися цікаві екскурсії, а також надавалися відповіді на всі питання.

Насичений день знайомства з Університетом завершився Ярмаркою факультетів, де майбутні абітурієнти поспілкувалася з представниками деканатів, отримали важливу інформацію про майбутню вступну кампанію,  необхідні контакти та взяли участь у розіграші сувенірів.

Наші гості отримали достовірну інформацію про Університет, на власні очі побачили умови навчання, познайомилися з колективом та на декілька годин поринули у захопливий світ студентства.

Сподіваємося, що для декого цей день допоміг остаточно визначитися зі справою життя. Щиро дякуємо всім нашим гостям за чудові емоції та запрошуємо всіх на День відкритих дверей Університету, що відбудеться 13 квітня!

Всі бажаючі можуть зареєструватися за посиланням