Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Підсумки третього тематичного вебінару на Факультеті слідчої та детективної діяльності щодо виявлення та нейтралізації корупційних ризиків під час війни

Представники Національного агентства з питань запобігання корупції, Інна Запоровська та Віталій Бугас, провели третій тематичний вебінар на Факультеті слідчої та детективної діяльності, під час якого розповіли про виявлення та нейтралізацію корупційних ризиків під час війни.

Інна Запоровська, головний спеціаліст Відділу проведення антикорупційної експертизи Управління мінімізації корупційних ризиків та антикорупційної експертизи, розповіла про визначення поняття “антикорупційна експертиза” та її важливість у запобіганні корупції. Вона також проаналізувала потенційні корупційні ризики під час війни, які потребують особливої уваги та заходів для їх уникнення.

Віталій Бугас здійснив практичний огляд чинного нормативно-правового акта після проведення антикорупційної експертизи, як приклад усунення виявлених корупційних ризиків. Окремо представниками НАЗК відбувся детальний аналіз потенційних корупційних ризиків під час війни, які потребують особливої уваги та заходів для їх уникнення.

Підсумовуючи третій тематичний вебінар, можна сказати, що співпраця між Національним агентством з питань запобігання корупції та Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого є важливим елементом в боротьбі з корупцією та підвищенням рівня антикорупційної освіти серед студентів.

Дякуємо Інні Запоровській та Віталію Бугасу за глибокі знання та вміння передати їх студентам у доступній формі. Такі лекції є надзвичайно важливими для формування антикорупційної культури та розуміння корупційних ризиків у нашому суспільстві. Бажаємо подальших успіхів та нових звершень!