Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Викладач Полтавського юридичного інституту Андрій Скрипник отримав відзнаку за свою монографію від Президії НАН України

Монографія викладача Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Андрія Скрипника отримала високу оцінку Президії Національної академії наук України.

У рамках конкурсу, проведеного Національною академією наук України, монографія асистента кафедри кримінального права та кримінально-правових дисциплін Полтавського юридичного інституту Скрипника Андрія Володимировича була нагороджена грамотою Президії Національної академії наук України.

Вітаємо нашого колегу з високою відзнакою та бажаємо подальших професійних звершень!