Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого вітає спортсмена Артема Дуленко із заслуженим статусом Чемпіона Європи з гирьового спорту!

Студент Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Артем Дуленко став п’ятиразовим Чемпіоном Європи з гирьового спорту.

Артем Дуленко є відданим і талановитим спортсменом. Він завоював на європейській арені 6 нагород серед юніорів: 5 золотих і 1 срібну. Це неймовірне досягнення, яке не може не викликати захоплення та повагу до спортсмена.

Ми щиро вітаємо Артема з його вражаючим успіхом та бажаємо йому нових перемог на майбутніх змаганнях!