Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Правнича школа Колумбійського університету запрошує взяти участь у модулі «Корпоративне право США в міжнародній перспективі» в межах програми Global Law and Business Semina

Шановні випускники та студенти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого!

Ми до вас із неймовірною новиною. Наш партнер – правнича школа Колумбійського університету (Columbia Law School) запрошує взяти участь у модулі «Корпоративне право США в міжнародній перспективі», котрий реалізується в межах програми Global Law and Business Seminar з 26 по 30 червня 2023 р. безпосередньо у Колумбійському університеті, м. Нью-Йорк.

Тижневий 16-годинний безкредитний курс викладає декан Оксфордського юридичного факультету Джон Армор.

Для всіх наших студентів та випускників участь у модулі повністю безкоштовна!

Ознайомитись із змістом модулю можна за посиланням.

З питань участі у модулі звертатися до координаторки проєкту проф. Тетяни Комарової: t.v.komarova@nlu.edu.ua.