Ви готові до нової зустрічі в рамках проєкту «NLU together forever»?

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Ви готові до нової зустрічі в рамках проєкту «NLU together forever»?

Цього разу ми підготували особливу зустріч, у межах якої на тебе чекає:
Освітній практикум з прав людини, що проводитиметься Юлією Таволжанською, к.ю.н., ас. кафедри кримінального права та включатиме:
комунікативно-рефлексивні вправи за матеріалами Молодіжної програми освіти з прав людини Ради Європи;
кейс-завдання за матеріалами університетського курсу «Міжнародні стандарти прав людини у кримінальному праві»
Знайомство з простором та можливостями Українсько-данського молодіжного дому, пам’ятні подарунки Молодіжного дому та тепле спілкування за їжею та чаєм. Все це за підтримки Українсько-данського молодіжного дому у Києві
КОЛИ: 21 лютого 2024 р., 16.00 – 19.00
ЛОКАЦІЯ: Українсько-данський молодіжний дім, м. Київ