Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Запрошуємо до участі в круглому столі «Розбудова стійкої екологічної держави в епоху глобальної полікризи».

Ключовий спікер заходу – Енріко Альбанезі, який виступить із доповіддю «Охорона навколишнього середовища в інтересах майбутніх поколінь відповідно до поправки до Конституції Італії від 2022 року».

Енріко Альбанезі – професор кафедри конституційного права Генуезького університету, дослідник та співкерівник проекту правової реформи IALS на базі Інституту перспективних правових досліджень (IALS) Лондонського університету.

Крім виступу професора Альбанезі, у рамках круглого столу плануються виступи викладачів кафедри екологічного права, кафедри конституційного права України, кафедри права Європейського Союзу та кафедри теорії права, а також інших українських і зарубіжних фахівців, які поділяться своїми поглядами щодо викликів і тенденцій розбудови стійкої екологічної держави в сучасних кризових умовах.

Усі учасники круглого столу зможуть взяти участь в обговоренні заявленої проблематики та матимуть можливість задати спікерам власні питання.

Захід проходитиме у змішаному форматі

Офлайн

Понеділок, 19 лютого, 12:00, 11 зала (2-й поверх Центрального корпусу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого)

12:00 за київським часом (11:00 за центральноєвропейським)