Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Сьогодні святкує свій 65-річний ювілей кандидат юридичних наук, доцент кафедри криміналістики Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого – Олег Юрійович Булулуков!

Олег Юрійович Булулуков –  відомий науковець в галузі криміналістики, практик і, разом з тим, скромна, приємна, чуйна та доброзичлива людина. Він завжди готовий поділитися своїм багатим життєвим, практичним і педагогічним досвідом, фундаментальними знаннями, допомогти в добрих починаннях, дати мудру пораду студентам, колегам та практикам.

Олег Юрійович є учителем та наставником декількох поколінь юристів,  яскравим взірцем, прикладом життєвої мудрості, людяності, працелюбності, невичерпної енергії та відданої любові до науки Криміналістики та нашого рідного Університету.

Щиро вітаємо із ювілеєм і зичимо міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії, добра, благополуччя і родинного щастя!

Ректорат, профком, викладачі та співробітники

Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого