Відгуки наших студентів про практику

Катерина Перев’язка – НАЗК.

«НАЗК – це та база практики,  яка дійсно дає ґрунтовні практичні навички. Завдяки чудовому колективу, я отримувала щоденні консультації, поради та настанови, які неодмінно допоможуть мені в майбутній правничий діяльності.  Керівник відповідально ставиться до розроблення робочого плану практики і максимально урізноманітнив мою діяльність. Правова експертиза договорів, наказів, меморандумів, договорів міжнародної технічної допомоги, надання правових висновків щодо застосування норм права, можливість відвідувати судові засідання за участю НАЗК, а також складання процесуальних документів – це те, чому навчить вас практика в Національному агентстві з питань запобігання корупції.»

Владислав Сичик – ДБР.

«Із першого візиту до ДБР, орган зачаровує своєю привабливістю, перейшовши поріг ДБР, можна одразу відчути високий рівень поваги та особливу атмосферу. Професіоналізм слідчих, резонансні кейси, детальний опис слідчих дій, насичений графік, де немає часу сидіти склавши руки. Ставлення слідчих до практиканта, не як до звичайного студента, а як до особистості яку вони хочуть бачити поряд із собою у майбутньому.»

Олександра Байцур – НАБУ.

«Команда, сучасні підходи, неординарне вирішення професійних завдань, стійкість –  це те, що зустрічає на порозі Національного антикорупційного бюро України. У подальшому, мене оточили фахівці своєї справи, які готові ділитися досвідом, знаннями та жагою до нових професійних успіхів. Детективи Національного антикорупційного бюро продемонстрували як важливо реагувати оперативно, використовуючи свої високі професійні здібності та досвід.
Особисто для мене Національне антикорупційне бюро стало прикладом виявлення, знешкодження та запобігання корупції у нашій державі.”

Олександр Заєць – АРМА.

«Я проходив виробничу практику в Секторі виявлення та розшуку активів в Центральному МТУ АРМА. Проходження виробничої практики було для мене дуже цікавим та корисним досвідом. Я ознайомився з основними функціями та завданнями Сектору виявлення та розшуку активів, а також з нормативно-правовою базою, яка регулює його діяльність. У ході практики я брав участь у виконанні реальних завдань, пов’язаних з опрацюванням звернень органів, що здійснюють досудове розслідування, прокуратури та виконанні запитів іноземних держав щодо виявлення та розшуку активів; здійснював виїзди за місцем знаходження Активів (огляд), переданих в управління АРМА; складав звіти за результатами огляду Активів та фототаблиці до них, а також готував запити щодо надання інформації у спеціалізовані установи.
Найцікавішим з всіх видів завдань, котрі я виконував було здійснення огляду Активу, переданого в управління АРМА. Практика у Секторі виявлення та розшуку активів АРМА дала мені можливість розвинути свої навички аналітичного мислення, пошуку інформації, комунікації та співпраці. Я також отримав багато нових знань про сучасну проблематику виявлення та розшуку активів, одержаних в результаті корупційних та інших злочинів, а також про можливості та перспективи АРМА у цій сфері.
Я вдячний керівнику та співробітникам Центрального МТУ АРМА за надану можливість проходження практики, за професійну підтримку та наставництво. Це була незабутня і надзвичайно корисна практика для мене.»

Якщо хочеш бути в курсі подій, щодо практики, стажування та працевлаштування підписуйся на канал практики Університету

.