Семінар для аспірантів від Лондонського університету Міддлсекс

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Семінар для аспірантів від Лондонського університету Міддлсекс

Шановні аспіранти! Запрошуємо вас взяти участь у заході від Middlesex University London.

Лондонський університет Міддлсекс – це державний дослідницький університет у Хендоні, на північному заході Лондона, Англія. У Мідлсекс навчається понад 19 000 студентів у Лондоні та понад 37 000 у всьому світі. Університет має зв’язки з обміну студентами з понад 100 університетами у 22 країнах Європи, США та світу. У 2017 році він був нагороджений срібною відзнакою Teaching Excellence Framework. Університет тричі був нагороджений ювілейною премією Королеви і двічі отримав королівську нагороду за підприємництво за свою міжнародну діяльність.

Наші колеги з Лондонського університету Міддлсекс надають аспірантам можливість взяти участь у якості спікера в семінарі, який проходитиме 11 та 12 грудня 2023 року на платформі Zoom.

Якщо ви бажаєте представити своє дослідження та отримати зворотній зв’язок від іноземних колег, вам необхідно заповнити гугл-форму за посиланням.

Заявки на участь приймаються до 30 жовтня 2023 року (включно).

Кількість місць обмежена (лише три місця)!

Результати відібраних учасників буде оголошено 01 листопада 2023 року.

У разі виникнення будь-яких запитань звертайтеся до відділу міжнародних освітніх програм та академічної мобільності за адресою erasmus@nlu.edu.ua

Більше новин та оновлень дивіться в офіційних аккаунтах в Instagram: @nlu_official та @nlu_international