В Університету відбулися змагання з атлетичної гімнастики (жим лежачи)

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > В Університету відбулися змагання з атлетичної гімнастики (жим лежачи)

Змагання відкрив проректор з навчально-виховної роботи та соціального розвитку Олексій Нестерович. У змаганнях приймали участь 44 студенти, сім команд представили факультети та інститути Університету.

За підсумками проведення змагань у особистому заліку серед дівчат перше місце посіла Подколзіна Софія (факультет прокуратури).
Друге місце виборола Музиченко Катерина (факультет адвокатури).
Бронзовою призеркою стала Копелець Валерія (факультет міжнародного та європейського права).

Серед юнаків:
Вагова категорія до 70 кг:
Перше місце посів Померкований Максим (факультет слідчої та детективної діяльності).
Друге місце Станіслав (ІПЮК для СБУ).
Третє місце виборов Шевченко Олександр (факультет прокуратури)

Вагова категорія до 85 кг:
Перше місце посів Юхно Артур (факультет прокуратури).
Друге місце Валентин (ІПЮК для СБУ).
Третє місце виборов Стецюра Даніїл (факультет адвокатури).
Вагова категорія 85+:
Перше місце посів Вінніков Артемій (факультет прокуратури).
Друге місце Семенюта Володимир (факультет прокуратури).
Третє місце виборов Риженко Михайло (факультет слідчої та детективної діяльності).

У загальнокомандному заліку перше місце посіла збірна команда факультету прокуратури, срібним призерами стала команда ІПЮК для СБУ, бронзовими призерами стала збірна команда факультету адвокатури.

Змагання проводились із дотриманням всіх методичних рекомендацій щодо проведення змагань в умовах воєного стану та під час повітряної тривоги.

Вітаємо переможців, призерів та всіх учасників змагань з чудовим виступом. Бажаємо Вам яскравих спортивних здобутків та успіху у навчанні та науковій діяльності.