Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студенти Університету завоювали золото та срібло чемпіонату України серед студентів зі спортивного самбо

Студенти Університету завоювали золото та срібло першого Всеукраїнського чемпіонату України серед студентів зі спортивного самбо.

Чемпіонат пройшов у місті Дніпро у змаганнях взяло участь понад 150 спортсменів із 21 ЗВО України.

Клуб спортивних видів боротьби вітає старшого тренера клубу Віскова Дмитра та його спортсменів з нагородами:
Поміркованного Максима (факультет слідчої та детективної діяльності, 1 курс) з золотою нагородою та Підгаєвського Максима (факультет прокуратури, 1 курс) зі срібною нагородою.