Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > На факультеті міжнародного та європейського права відбулася панельна дискусія на тему «Випробування війною: чи витримує міжнародне право перевірку реальністю?»

Панельна дискусія відбулася 29 березня 2024 року, ініціаторами проведення заходу стали студент 2 курсу факультету міжнародного та європейського права Костянтин Христофоридіс та доцентка кафедри державного будівництва Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Марина Петришина.

Окремі думки в межах тематики дискусії висловлювали спікери: доцентка кафедри права Європейського Союзу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Олеся Трагнюк; старший дослідник, учений секретар Науково-дослідного інституту державного будівництва та місцевого самоврядування НАПрН України Олег Петришин; представник від МЗС України Дмитро Куценко.

До панельної дискусії долучилися студенти, випускники та молоді юристи. Кожен мав змогу висловити власну точку зору в обговоренні, поглибити знання та віднайти відповіді на актуальні питання сьогодення.

Дякуємо всім учасникам, що виявили зацікавленість до актуальної теми та активно брали участь у дискусії.

Відеозапис заходу можна переглянути за посиланням