Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Університет продовжує проведення заходів в межах реалізації Всеукраїнського освітнього проєкту «Незламні правничі школи України»

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого продовжує проведення заходів в межах реалізації Всеукраїнського освітнього проєкту «Незламні правничі школи України».

Запрошуємо Вас взяти участь в четвертому тижні проєкту під час якого заплановано проведення трьох вебінарах, які відбудуться на платформі Zoom:

1. 5 березня, 13.00-14.30 – Академічне письмо: як цьому вчать у провідних університетах Європи.

2. 6 березня, 13.00-14.30 – 5 порад щодо побудови партнерства з іноземними університетами.

3. 7 березня, 13.00-14.30 – Бізнес і сталий розвиток : регулювання в ЄС.

Початок заходів за київським часом.

Заходи проводить:

Олена Уварова, к.ю.н., голова Міжнародної лабораторії бізнесу і прав людини, доцентка кафедри прав людини і юридичної методології, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого,  MSCA4UKRAINE Postdoc, Вагенінгенський університет (Нідерланди).

Реєстрація на заходи

Партнерами заходів виступають Вагенінгенський університет (Wageningen University Law Group), Глобальна асоціація досліджень з бізнесу і прав людини (Global Business and Human Rights Scholars Association) та Форум викладачів бізнесу і прав людини (BHR Teaching Forum).