Набір на програму академічної мобільності до Університету Миколаса Ромеріса!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Набір на програму академічної мобільності до Університету Миколаса Ромеріса!

Оголошується набір студентів на навчання в осінньому семестрі за програмою академічної мобільності до Університету Миколаса Ромеріса (м. Вільнюс, Литва) (посилання на веб-сайт).

Запрошуються студенти 3 курсу бакалаврату (для участі в осінньому семестрі 4 курсу).

Вимоги до кандидатів:

• мати середній академічний бал не нижче ніж 85;
  • володіти англійською мовою не нижче за рівень В2-С1, що підтверджується сертифікатом;
  • мати чинний закордонний паспорт.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати документи відповідно до встановленого дедлайну та заповнити онлайн форму:

• мотиваційний лист англійською мовою (до 2 стр.);
  • довідка з деканату про результати навчання;
  • копія закордонного паспорту;
  • відповідний сертифікат, що підтверджує рівень знання англійської мови;
  • перелік наукових публікацій (за наявності);
  • перелік наявних сертифікатів за результатами проходження освітніх програм (за наявності).

Навчання безкоштовне! Студент оплачує самостійно трансфер, проживання у гуртожитку (170-190 євро на місяць) та інші власні витрати. Є можливість подати заявку на отримання стипендії (490 євро на місяць), яка покриватиме всі витрати.

Документи надсилаються до 31 березня 2024 року (включно) за лінком

Результати будуть оголошені 01 квітня 2024 року.

Кількість місць обмежена – лише 2 місця!

У разі виникнення запитань звертайтеся до відділу міжнародних освітніх програм та академічної мобільності за адресою erasmus@nlu.edu.ua

Більше новин та оновлень дивіться в офіційних аккаунтах в Instagram: @nlu_official та @nlu_international