Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Указом Президента України Володимира Зеленського випускника Університету Дениса Клюшникова призначено державним уповноваженим Антимонопольного комітету України

Указом Президента України Володимира Зеленського №852/2023 від 25 грудня 2023 року Дениса Клюшникова призначено державним уповноваженим Антимонопольного комітету України
Денис Клюшников народився 14 квітня 1978 року в Іловайську Донецької області. У 2006 році здобув кваліфікацію юриста у Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого.

З 2007 року він працював в органах прокуратури Донеччини. Там він був:
• старшим слідчим прокуратур Авдіївки та Горлівки;
• заступником прокурора Микитівського району Горлівки;
• прокурором та старшим прокурором відділів прокуратури Донецької області.

З 2016 року Клюшников працював в органах прокуратури Київської області, де був прокурором відділу та слідчим в особливо важливих справах. З 2018 року він працював в органах Генпрокуратури, де був слідчого, старшим слідчим у важливих справах та прокурором відділу.

У 2019 році Клюшников став заступником голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації. Зокрема, Клюшников був заступником Павла Кириленка, який зараз обіймає посаду глави АМКУ.

Вітаємо Дениса з призначенням на високу та відповідальну посаду та бажаємо плідної роботи на благо українського народу.
Пишаємося досягненнями та здобутками кожного випускника.